خانه آموزش کلاسها و کارگاه های آموزشی طبیعت

کلاسها و کارگاه های آموزشی طبیعت

2 ثانیه خوانده شده
293
IMG_4371

سرفصل‌های آموزشی

در این دوره تخصصی با مباحثی همچون دوزیست و خزنده شناسی تکمیلی، انواع خانواده­‌های دوزیستان و خزندگان، روش­های مطالعه دوزیستان و خزندگان و تکنیک­های عکاسی از خزندگان و دوزیستان در طبیعت آشنا می‌شوید. علاقه‌مندان به آشنایی با دوزیستان و خزندگان و همچنین راهنمایان تورهای طبیعت گردی می‌توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند.

اطلاعات حرکت

زمان حرکت: یکشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ –  ساعت ۱۲:۰۰

درباره برنامه

کشور ایران با دارابودن بوم­های متنوع دارای یکی از منحصر به فردترین زیستگاه­های خزندگان در جهان است، مهمترین نکته‌ه­ایی که در این خصوص وجود دارد وجود موقعیت این کشور است که آسیا را به اروپا مرتبط می­سازد که این عامل نقش مهمی در پیدایش و حضور خزندگان و دوزیستان منحصر به فرد در این منطقه را ایجاد کرده است.

در حال حاضر ایران دارای ۱ گونه تمساح پوزه کوتاه، ۱۰گونه لاک پشت (خشکی و دریایی)، بالغ بر ۸۰ کونه مار، بالغ بر ۱۲۰ گونه مارمولک و ۱ گونه کرم سوسمار است و از این تعداد حدود ۱۰ گونه منحصر به فرد (اندمیک) که تنها در ایران زیست می­کنند، وجود دارد.

این در حالی است که متاسفانه اکثر راهنمایان گردشگری نسبت به این اطلاعات، آگاهی ندارند. ارسباران در همکاری با « موسسه خزنده شناسان پارس» با برگزاری دوره تخصصی دوزیست و خزنده شناسی تلاش دارد تا علاوه بر آشنایی علاقه‌­مندان به حیات وحش ایران نسبت به گونه­‌های منحصر به فرد خزندگان و دوزیستان، نسبت به روش­های مقابله با خطرات احتمالی که از سوی آنها متوجه گردشگران خواهد شد به اطلاع رسانی بپردازند.

نکات مهم در هنگام ثبت نام

آسانترین، مدرن‌ترین و البته روش پیشنهادی ما به شما عزیزان برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، ثبت‌نام یا همان خرید الکترونیکی است که با داشتن هر یک از کارت‌های عضو شتاب و البته داشتن رمز دوم، به سادگی امکان‌پذیر می‌باشد. برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، تنها کافیست برنامه مورد نظر خود را انتخاب و سپس کلمه خرید یا رزرو را انتخاب نمایید. پس از انجام مراحل رزرو شما وارد سیستم بانکی شده و با ارائه مشخصات کارت بانک خود و رمز دوم آن می‌توانید ثبت‌نام‌تان را کامل و شماره پیگیری دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که پیش از ثبت‌نام در یک تور یا برنامه آموزشی، قرارداد مربوط به شرکت در آن برنامه را بطور کامل مطالعه و در صورت تأیید اقدام به ثبت‌نام در آن برنامه نمایید.

روش دیگر برای ثبت‌نام در برنامه‌های ارسباران، مراجعه به باجه‌های خودپرداز (ATM) و واریز مبلغ ثبت‌نام به:

شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۱۹۴۳۱۵۱

شماره حساب: ۱-۲۰۵۹۷۲۹-۴۰-۸۰۹

در بانک سامان به نام مؤسسه آموزشی و گردشگری آوای ارسباران و اعلام شماره پیگیری به پرسنل واحد اداری از طریق شماره تماس ۸۸۸۰۰۰۵۵ می‌باشد.

نکته:

  •  در روش کارت به کارت قبل از واریز وجه باید نسبت به رزرو تلفنی اقدام فرمائید.
  •  در صورت انصراف از شرکت در برنامه، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد دریافت خواهد شد.

روش دریافت قرارداد و تأییدیه:

  • تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۰۰۰۵۵ جهت دریافت ایمیل (قرارداد توسط شما مطالعه شده و پس از امضاء به دفتر ارسباران ایمیل و یا فکس می‌شود).
  • مراجعه حضوری به دفتر و مطالعه و تأیید قرارداد.
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده iranian-herp
بارگذاری بیشتر در آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

پروژه حفاظت از سمندر غارزی

    …